Šamūkis – atsakinga žuvies auginimo ir perdirbimo įmonė

Pirmiausia, esame šeimos akvakultūros ūkis, siekiantis dirbti ir kurti darbo vietas savo krašte.

Visų antra, į produktų gamybą žvelgiame atsakingai – nuo pat veiklos pradžios esame nusprendę – arba auginame ir gaminame tik atsakingai, arba nevykdome veiklos visiškai. Šio pasirinkimo laikomės – žuvį auginame tik sveikai, gaminius gaminame be pridėtinių konservantų.

Pagrindinė įmonės veikla – žuvies auginimas, gurmaniškų žuvies produktų gamyba. Įmonė įsteigta 2015 m. Žuvis auginama inovatyvioje aplinką tausojančioje aplinkoje – uždaroje sistemoje, baseinuose po stogu. Auginama žuvis – šamas (lot. Clarius gariepinus). Šamai auginami tyrame gręžinio vandenyje, prasifiltravusiame per požeminius sluoksnius. Vanduo juda uždaru ciklu, jis filtruojamas, valomas ir naudojamas vėl, tokiu būdu, tausojami pasaulyje senkantys vandens ištekliai. Žuvis maitinama sertifikuotais bioorganiniais pašarais, kurių sudėtyje nėra hormonų, antibiotikų (patvirtina ir gamintojo sertifikatai, ir Lietuvos VMVT tyrimai).

Kūrybiška gamyba – nuo recepto idėjos iki pakuotės!

Ar esate kada nors dovanoję ar lauktuvių vežę žuvies konservų skardinę? Šamūkio konservų skardines tikrai veža dovanų!

Žuvies istorijos suintriguoja, patraukia. O paragavus gaminio – abejingų nelieka! Švelnus skonis, nepersūdyta, tik natūralūs ingredientai neapgauna skonio receptorių – sotumo jausmas ateina iš karto, pasitenkinimo jausmas atrastu puikiu gaminiu – taip pat.

 

 

Draugiška gamtai

Žuvys auga saugiuose baseinuose, augimui sudarytos artimos natūralioms klimato ir apšvietimo sąlygos.

Vanduo be nitratų

Naudojamas tyras gręžinio vanduo – per požeminius sluoksnius persifiltravęs ir savo sudėtyje neturintis nitratų.

Sveikas produktas

Žuvis maitinama sertifikuotais sveikais organiniais pašarais be GMO, hormonų ar antibiotikų.

Ar Jums yra 20 metų? Patvirtinkite savo amžių, kad galėtumėte peržiūrėti turinį, arba spustelėkite „Išeiti“, kad išeitumėte.