Kodėl verta rinktis Šamūkio gaminius?

Rinkdamiesi ŠamŪkio produkciją:

– prisidedate prie aplinkos tausojimo – valgote atsakingai bei sveikai užaugintą žuvį, bet ir tausojate natūralius gamtinius žuvies išteklius;

– papildote natūralaus vitamino D atsargas – šamo mėsa yra turtinga vitaminu D;

– papildote natūralaus kalcio atsargas (100 g šamo mėsos yra 63,5 mg kalcio);

– valgote sveikesnį maistą be pridėtinių konservantų, kuriame yra mažiau riebalų, cukrų, druskos arba daugiau maistinių skaidulinių medžiagų nei kituose tos pačios grupės produktuose;

– valgote žuvį be ašakų – šamas neturi ašakų, tik pagrindinį stuburo kaulą su šonklauliais – esate tikri, kad Jūsų, ir Jūsų vaikų nelydės prasti prisiminimai bei patirtis apie žuvies valgymą. Šią žuvį galima valgyti „pilna burna“!

– šamo užkandėles galite valgyti laikydamiesi KETO mitybos plano – daug baltymų, pakankamai riebalų, minimaliai angliavandenių.

– atrandate žuvies produktus iš naujo – šamo mėsa labai švelni, neturi žuviai būdingo kvapo ir skonio. Šamą atranda ir pamėgsta žuvies nemėgstantys suagusieji, o prisijaukina net vaikai – ypač mėsgta smulkintos šamo mėsos kotletukus, kepsnelius, švelnią šamo užkandėlę su salierais ir burnočio sėklomis, konservuotą šamo filė drebučiuose ir net silpnai sūdytą ir švelniai rūkytą šamą.

– jei esate darželio, turinčio savo maitinimą atstovas, galite būti tikri, kad vaikų lėkštės liks tuščios – šamas bus suvalgytas! Taip pat, kas ne mažiau svarbu – net įsigydami šaldytą Šamūkio šamo filė būsite tikri, kad atšildžius žaliavą joje nebus glazūros vandens – patiekalas visada atitiks išeigą. Mūsų šaldyti gaminiai šaldomi smūginiu šaldymu be glazūravimo – kiek įsigijote, tiek atšildžius ir turite žaliavos.

– Prisidedate prie darbo vietų kūrimo ir išsaugojimo Lietuvos regione – įmonės darbuotojai gyvena bei augina vaikus Kėdainių rajono kaimiškose vietovėse.

Ar Jums yra 20 metų? Patvirtinkite savo amžių, kad galėtumėte peržiūrėti turinį, arba spustelėkite „Išeiti“, kad išeitumėte.